| Unoarekare a întrebat:

am si eu o intrebare:

vedeti voi eu iubesc o fata si ia ma iubeste dar problema e ca ea nu vrea sa fie cu mine din cauza unui defect mare(injur).ma puteti ajuta cu cateva sfaturi nu stiu ce sa facsad

9 răspunsuri:
| raidu2004 a răspuns:

Incearca de fiecare data cand vrei sa injuri sa tragi aer in piept si sa te relaxezi.Incerca sa numai faci gesturi instictive(injurat), prin respiratul adanc iti dai time sa gandesti si sa reactionezi cum trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai injura.

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Lasate de injurat sau injura pe sub ascuns.

| denysukafrumusika a răspuns:

Spune-i k o iubesti enorm de mult si de injuraturi te poti lasa dar sa o iubesti nu! FUNDA

| Unoarekare explică (pentru denysukafrumusika):

Normal ca o iubesc

| raidu2004 a răspuns (pentru denysukafrumusika):

Ce cheese a fost asta laughing

| AxelFlorin a răspuns:

Lasa-te de injurat. ori ii spui ca suferi de Tourette, si ca daca te iubeste, te iubeste asa cum estithinking

| AxelFlorin a răspuns:

Lasa-te de injurat. ori ii spui ca suferi de Tourette, si daca te iubeste, te accepta asa cum estithinking

| Sandya a răspuns:

Cand esti impreuna cu ea incearca sa te abti chiar daca alti te provoaca te poti ocupa de ei mai tarziu. poate nu vei reusi intotdeauna sa nu injuri in preajma ei dar cu timpul te vei obisnui.fa macar un pic de efort pentru ea si pentru a fi impreuna