| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara...de 3 zile am cunoscut un baiat super dragut, mi-a scris pe fb am vb una alta si ieri dimineata si aseara ne-am intalnit...aseara ne-am plimbat apoi ne-am oprit intr-un parc, acolo am mai vb si la un momentdat m-a sarutat. Am mai stat impreuna cam pana pe la 3 noaptea in care am vb sarutat imbratisat si plimbat apoi ma condus acasa. Astazi cand am vb pe fb pare foarte schimbat adica cam de 3 ore mi-a spus ca are treaba iar acum 5 minute l-am intrebat iarasi si a zis ca da, mi se pare foarte distant foarte rece nu mai ca aseara. Voi credeti ca ar fi vrut doar o aventura sau chiar ma place pentru ca pe fb si in mesaje a vrut sa ne vedem si mi-a spus ca ii place foarte tare de mine ca sunt dulce frumoasa dragalasa si asa mai departe. Mie imi place tare de el dar nu stiu ce sa fac pentru moment, sa il las in pace sau sa continui sa ies cu el in caz ca vrea?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Hmm poate se simtea rau si nu avea chef de vorba sau era obosit...inyreaba-l clar ce vrea cu tine daca spune ca vrea sa va mai vedeti sau sa vorbiti inseamna ca te place, din moment ce ti-a scris pe fb si a insistat sa iesitiwinking

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Imi pare rau dar plimbarile de parc apartin epocii de piatra viata este scurta timpul trece in defavoarea noastra nu avem timp de plimbaari in parc. baiatul clar vrea aventura si a vazut ca in tine nu gaseste asa ceva el strabate cearsafuri lucru normal pentru ca este tanar. si tu ar trebui sa te dezlantui mai mult si sa lasi parcurile

| Roxin a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Probabil ca tu vii din epoca de piatra. Eu, ca barbat, inca am bunul simt sa mai scot o domnisoara in parc. Si am doar 25 de ani, deci nu-ti imagina vreo gandire ''comunista, clasica, invechita''.
Ai vrea sa se dezlantuie si cu tine, nu? laughing Cred ca de fapt asta era ideea de baza.

| Kaℓi a răspuns:

Probabil o fi pus si el o intrebare aici...
Ceva in genul: Buna, am cunoscut o fata, ne-am intalnit, ne-am plimbat, ne-am sarutat, imi place mult de ea dar nu vreau sa creada ca sunt disperat, ce sa fac?

Si o fi primit de la specialistii TPU in "Dragoste si sex" raspunsuri cam asa: las-o sa te caute ea, perpeleste-o, asteapta sa vezi ce face etc.

E posibil!

| RAY a răspuns:

Tu vrei nunta? ca toate vreti nunta observ, ce ai vrea sa vrea baiatul ala? daca e frumos mai il vor multe fete de ce ar sta cu tine?

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu forta nota. Stai in espectativa. Lasa-l pe el sa actioneze, si in functie de modul in care o va face iti vei da seama despre ce este de fapt vorba. Bafta!

| WaterDrop a răspuns:

Te foloseste si stie perfect cum sa o faca. Nu-l mai baga in seama daca nu vrei suferinta mai tarziu. Alegerea ta.

| Lawliet14 a răspuns:

Daca si-a schimbat atitudinea si nu mai reactioneaza, inseamna ca nu te place indeajuns. SAU, urmeaza de acum sa actioneze. Vezi tu, nu se termina lumea la el.

| MistretulPufos a răspuns:

Daca voia o aventura ar fi facut mai mult de atat, huehuewinking