| AceeafatăanonimăSlayy15 a întrebat:

Buna seara!
In această seara pe la ora 22, eu cu iubitul meu am avut un act sexual neprotejat. De fapt doua, primul a fost neprotejat iar al doilea a fost pe la ora 23 și a fost protejat.
A durat cam un minut până iubitul meu și-a dat drumul. Menționez ca a scos penisul afară și și-a dat drumul pe mine.
Eu bineînțeles, am început să mă panichez gândindu-ma la lichidul acela care vine primul, lichidul preejeculator.
Iubitul meu a zis ca lichidul ala i-a venit in timp de penetra.
El, mi-a zis ca a scos-o la timp doar ca mie îmi este prea frica și ma gandesc ca și-a dat un pic drumul in mine și după a scos-o.
Asa ma gandesc eu, dar el tot zice ca a scos-o la timp.
După primul contact sexual neprotejat a urmat și al doilea tot in aceeași seara, doar ca de data asta cu prezervativ.
Când iubitul meu se terminase și a scos penisul din vagin eu eram foarte umeda in zona aceea.Am verificat prezervativul sa vedem dacă e spart dar nu am observat nimic.
Ma puteți ajuta va rog frumos cu niște sfaturi?
Menționez sunt minora și ca astăzi fiind sâmbătă și mâine fiind duminica farmaciile in Belgia nu sunt deschise și nu am cum sa fac rost de pilula de a doua zi.Va trebui sa mi-o cumpere iubitul meu luni când vine de la muncă pe la 17.
Menstruația ar trebui sa îmi vina in noiembrie nu stiu exact ce zi(stiu ca luna trecută mi-a venit pe 16.
Menstruația mea nu vine mereu la fel.
Sunt foarte stresată in legătura cu ce s-a întâmplat.
Ce ar trebui sa fac?
Oare am rămas însărcinată?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oare a meritat riscul de sarcina si luatul de boli cu transmitere sexuala, in singurul minut de sex?
Dupa cum vad iubitul ala ala tau este barbat in toata firea, daca merge la munca, iar tu esti o fetita minora... care este posibil sa fie deja gravida.
Spune-le parintilor urgent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti arde de sex neprotejat, de ce nu folosesti AC sau sterilet? In ce perioada ai facut ceea ce ai zis? Ramai doar daca erai in perioada fertila si daca el chiar si a dat drumul in tine chiar si doar putin. De la lichid ramai daca mai era pe conducta niste sperma ramasa si a iesit cu acel lichid... Peste tot exista farmacii non stop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa îți zic că prietenul tău e tare meșter daca a terminat Intr un minut! laughing

| Candrea_Elvira_1988 a răspuns:

Recomand calduros ca in loc sa te panichezi dupa act, si sa scrii zeci de randuri pe site-uri de genul asta (non medicale ) sa folosesti un prezervativ, iar daca partenerul tau nu accepta (pe motiv de alergie, ca nu se simte la fel de bine, ca il strange, ca este el atent sa nu ejaculeze - cea mai proasta metoda de protectie etc ) sa refuzi actul. Este dreptul tau de a te simti in siguranta si sa te poti bucura de placerea actului fara grija. Ai omis sa ti faci griji despre bolile cu transmitere. HPV ul de ex nu are manifestare la barbat, si suntem pe primul loc in EU la incidenta de cancer uterin.