| ceseintampla a întrebat:

Mie imi intarzie menstruatia mereu.la cateva zile, o saptamana, doua saptamani si chiar mai mult. Ideea este ca am facut sex neprotejat cu prietenul meu, dar nu a ejaculat in mine si nu s-a oprit exact cand i-a venit, si-a retras penisul mai devreme. Ciclul nu mi-a mai venit de 2 saptamani, dar odata cu asta nu am vreun simptom ca as fi insarcinata, nu am greturi, nu am dureri de cap etc. Exista vreo sansa? Multumesc.

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Fă-ţi un test de sarcină, ar fi indicat. Aşa, de precauţie happy
S-ar putea ca dereglarea asta să vină şi de la faptul că poate ţi-ai început nu de mult timp viaţa sexuală, nu ştiu. În caz că numai de un timp încoace face dereglări din astea, un control sau măcar o discuţie cu medicul de familie n-ar strica.