| r03hp a întrebat:

Prietenul meu a facut analiza PLT si i-au iesit trombocitele in numar de 121000, un numar mic in comparatie cu cel normal.
Ce ar putea face in situatia asta? Peste o saptamana trebuie sa faca din nou aceste analize, si are nevoie de ele in regula. Stie cineva un tratament natural? Gen vitamine sau plante, ceaiuri?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Daca nu stie cauza, nu poate face mare lucru in asa de putin timp.Cu siguranta, medicul i-a spus ce trebuie sa faca. Sper sa fie vorba doar de o infectie, ca problema nu e simpla de loc.Nu exista tratamente naturiste.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Si eu am avut o amica care a avut 3000 nr trombocitelor.a trebuit sa stea o saptamana in spital cu perfuzia ca trombocite.nu ai ce sa le faci, cu ele te nasti si asa raman pentru toata viata.trebuie sa mergi imediat la un doctor.sad

| BbyMic a răspuns:

Mda si mama le avea prea mari da nu stiu no