| Flloorreentinaa a întrebat:

Sunt confuza cu privire la fosta mea relatie. Deci sa va povestesc. Eu aveam 14 ani el era mai mare cu cativa ani. Am iubit sincer, si am simtit ca si el ma iubeste. Relatia a durat aproape 2 ani,si nici acum nu stiu de ce ne-am despartit. Pe parcursul relatiei parintii mei nu au fost de acord,mi-am pierdut si prietenii etc. Ne facusem si planuri de viitor,ce o sa face peste cativa ani. In ultimele luni de relatie ne certam cam des si dintr-o data ne-am despartit. A trecut mult timp de cand nu l-am mai vazut si vorbit,si azi mi-a trimis un mesaj ca e dor de mine. Eu bineinteles am incercat sa-l ignor,dar m-a rascolit foarte mult mesajul lui,imi amintesc de perioada cand eram impreuna,si am lasat orgoliul si i-am zis ca-l iubesc. Sunt confuza,sunt multe sentimente amestecate. Ce ma sfatuiti? P.S. Daca vrea cineva sa vorbim, sa lase mesaj privat si las id-ul meu.

4 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Stiu cum e... Ai putea sa incerci sa fi din nou cu el, sa nu il ignori! Cat timp parintii tai nu au actionat inainte decat spunandu-ti ca nu te lasa cu el, nu vor face nimic nici de data asta! Vezi cum s-a schimbat si de fapt, daca a facut asta. Vezi sa nu aibe vicii gen sa bea, sa fumeze (pentru binele tau).
Incepi sa vorbesti iar cu el, vezi cum este, dupa aia daca vezi ca e totul bine, fiti iar impreuna! :*
Ar fi frumos sa reinvie o asemenea iubire si de data asta sa fie o relatie serioasa, iar ceea ce ganditi in legatura cu viitorul sa vi se implineasca happy

| Purec a răspuns:

Parerea mea sincera e sa nu il mai bagi in seama. Nu lasa trecutul sa te mai urmareasca, pentru ca, cel putin parerea mea, in iubire nu exista a doua sansa. Daca nu a fost sa fie, nu va fi nici acum

| cristinel87 a răspuns:

Ia de aici ca pe privat n u pot...cccrysty_cccrysty

| Flloorreentinaa explică (pentru cristinel87):

Vrei sa vorbim acum pe mess, sau maine?