| sergiuhd a întrebat:

Bună seara TPU. Vreau sa ma impac cu fosta prietena cum sa fac? Mulțumesc. Fundiță

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

O relatie care nu a functionat in trecut, nu va functiona nici in viitor!
La ce ti-ar trebui sa reincalzesti o ciorba care deja s-a acrit? Crezi ca ai mai manca-o?
Cam astea sunt vorbele din popor care ascund al naibii de mult adevar!

Sfatul meu, este sa-ti cauti o prietena noua si sa iti incepi o relatie nou-nouta cu ea, sa eviti sa repeti greselile facute in relatia precedenta si totul va decurge minunat! Sansele ca relatia noua sa functioneze, sunt de departe foarte inalte, fara de o relatie prabusita pe care incerci sa o resuscitezi, care ar putea functiona o bucatica de timp, dar este sortita esecului in final.
Nu pierde timpul si nu-ti consuma energia cu ceva care nu mai merita, viata merge inainte, fiecare are dreptul la fericire si fericirea ta este cu urmatoarea prietena!

| sergiuhd explică (pentru Violleta2022):

Cred că ai dreptate! Mersi

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca are deja pe altul, adio impacare.

| WaterDrop a răspuns:

Nu ai scris de ce v-ati despartit, 0 detalii.Ce raspuns vrei?

Cumpara`i un buchet de flori si du`te in limba la ea, poate te primeste inapoi.