| mecchec003checmec a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fosta prietena. Ma puteti ajuta? Am 12 ani

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Invit-o la un film laughing. Amice esti prea mic si daca si ea are tot ca si tine nu cred ca se va impaca cu tine orice ai face.I-ai un urs mare cat unima ta si poate o sa te ierte mai sti happy.

| Green66 a răspuns:

Cumpără-i un penar cu Violetta și o vei recuceristraight face

| TwiSt1997 a răspuns:

I-ai o acadea.

| DomnulFantastic a răspuns:

Ii poti cumpara o bluza cu Violetta laughing

| Robytza_Roby_1998_Sl73 a răspuns:

Eu zic sa o scoto in oras, dar nu asa direct, cat poti tu de romantic(ii pui intro scrisoare o ciocolata si in interiorul ciocolatii sa pui un mesaj care vrei tu)