| Bia_6294 a întrebat:

vreau sa incep prin a va spune ca acum o saptamana am cunoscut un baiat. am iesit doar de trei ori, insa de prima data cand m-a vazut, a inceput sa-i placa de mine. astazi cand am iesit se uita intruna la mine, se dadea la mine, si mi-a spus ca ma place. si eu il plac putin, dar cand sunt in prezenta lui ma simt cam ciudat. a dat sa ma sarute, dar l-am refuzat. ce credeti c-as putea sa fac sa nu ma mai simt asa?

4 răspunsuri:
| ĔℓѕιιDăăSmileee a răspuns:

Bună seara Bia! :*
Ce pot să-ţi spun ..Se întâmplă, o fii de la emoţii pentru că simţi ceva pentru el şi îl doreşti.Dar problema care te-a făcut să-l refuzi e frica, şi neîncrederea în tine.Trebuie ai mai multă încredere în tine şi nu -ţi fie frică. Nu are de ce să -ţi fie frică.
Preţuieşte momentul, sau vei lăsa impresia că tu nu simţi nimic pentru el.puppy dog eyes şi ai putea să-l pierzi ceea ce ar fi tragic.
Deci, nu lăsa să-ţi scape printre degete big hug
Sper că ţi-am putut fii de folos.
Pe curând:*

| neutrino a răspuns:

Chiar daca asa e cool, nimeni nu te obliga sa te intalnesti cu un baiat.

| Ichnat a răspuns:

Nu exista a placea putin tongue Il placi sau nu!winking Poate ca te simti ciudat deoarece te-a luat prea direct in relatia asta happy
Spune-i sa o ia mai usor tongue ca te sperie tongue

| Belodrakit a răspuns:

Depinde de tine daca il placi sau nu.