| CarminaStaruiala a întrebat:

Spuneti-mi va rog, se ramane insarcinata atunci cand ai menstruatie? multumesc

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se ramane

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Da! Oricând poți rămâne însărcinată!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se poate

| drogh a răspuns:

Dacă ai contact sexual neprotejat şi eşti la menstruaţie, şansele sunt mici dar ele există. Aşa că, protecţia întotdeauna trebuie să nu lipsească!

| Vix999 a răspuns:

Da, se poate ramane insarcinata si la menstruatie.

| sokey a răspuns:

Nu! Menstruatia e ceva care vine cu varsta si insarcinatul e ceva cand un barbat ejaculeaza in vagin. Dar fa-o protejat daca o faci.

| abNb a răspuns:

Da! Ramai insarcinata cu sectovatrozecitripleti! Ma doare tare cand citesc chestii de-astea.
NU, NU RAMAI INSCARCINATA!

| uncas a răspuns:

Daca faci sex neprotejat in timpul stopului este foarte posibil sa ramai, daca prietenul nu stie sa se controleze.happy