| pysy_1046 a întrebat:

Cand pot ramane insarcinata? inainte de menstruatie cu cat timp/dupa menstruatie.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sansele cele mai mari sunt in zilele 12-16, numarand din prima zi de sangerare, deci practic la jumatatea distantei dintre doua menstruatii.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu te lua dupa astea cu calendarul...sunt total neadevarate... poti ramane oricand insarcinata. deci pentru linistea ta, daca nu vrei sa te trezesti cu un bebehappy mai bine te protejezi.

daniela
| daniela a răspuns:

Aici poti sa-ti calculezi datele http://femina.rol.ro/calendar-menstrual/

| Alyna_8280 a răspuns:

Sa spunem ca ti'a venit pe 28 feb menstruatia numeri 14 zile si cade pe 14 martie nu ai voie cu patru zile inainte si patru inapoi, adica nu ai voie de pe 10 pana pe 18. acum nu stiu sigur daca e adv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde

| Irina_Jitea_1974 a răspuns:

Cand poti ramane ansarcinata anainte sau dupa ciclu?