| stef4nel29 a întrebat:

Sunt baiat am 18 ani si o prietena. Nu facem sex "pe viu" >:"
Doar prin pantaloni,chiloti,ne frecam Ohappy Si nah...o facem ca iepurii laughing foarte tare uneori. Am facut-o de multe ori insa ieri am inceput sa simt o durere prin zona "capului",parca azi nu am mai simtit asa mult si intens. Dar inca se mai simte o durere mica in jurul capului,pe marginea capului daca prind cu degetele. De asemenea nu neaparat in timpul unei erectii complete,ci mai degraba in momentul inceperii acesteia, daca incordez uneori se simte destul de tare...ce sa fie? am fost noi prea iepuroi si doritori? A fost o presiune prea mare? In cat timp trece? Multumesc

8 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Circulatia cerebrala este putin "afectata ".
cand spui marginea capului, te referi la o forma circulara, o durere tip cerc in jurul capului?
vezi sa nu ai probleme cu coloana cervicala, datorita unei posturi defectuoase a capului (stat la calc, pe tel cu gatul aplecat in fata) si de aici pachetul de vase cerebrale sa fie un pic presat. asta ar justifica oarecum durerile de cap si variatia tensiunii cerebrale. mai trebuie urmarit daca ai si vertij sau ameteli in ortostatism, cand te ridici de jos in picioare etc.

| Aleeeela a răspuns (pentru Ara997):

Se referea la alt cap. Sunt fata și am înțeles că nu e capul de pe umeri laughing)))

| Ara997 a răspuns (pentru Aleeeela):

Atunci e bine!

| GHoST013 a răspuns:

Ce sa faci daca-ti place ca iepouroiul
Cel mai probabil s-a iritat zona de la erectie si contactul/ frecatul cu hainele, e ceva normal. Daca nu trece in cateva zile te sfatuiesc sa mergi la un urolog. Daca zona care te doare cand pui mana este mai rosie, 100% e iritat/ putin inflamat. Data viitoare, stii, fara haine.

| stef4nel29 explică (pentru GHoST013):

Nu este mai rosie zona, ne ustura, nu simt iritatie... cred ca a fost o presiune cam mare pe acolo si ceva inauntru s-a slabit, habar nu am ce e acoolo inauntru..nu mai caut pe google ca imi iau cancer si sifilisuri si din astea

Răspuns utilizator avertizat
| stef4nel29 explică:

Ma refeream la penis laughing

| stef4nel29 explică:

Update: am observat mici vânătăi. lângă "ață".