| PSHYCH8DYLLIC a întrebat:

sunt chiar confuza.pentru ca un baiat de la mine din clasa a aflat ca il plac si de atunci se poarta foarte aiurea cu mine.adica se ia de mine la orice, o cauta cu mine, sa tipe la mine sau cand m`am pus in banca cu un coleg de`al lui a inceput sa zica nici nu esti cu mine si deja ma inseli.si de atunci se comporta urat nu stiu ce sa mai cred daca ma place sau ma uraste sad el zice ai terminat cu mine acum incepi cu prietenul meu [bogdan] dar nu e asa, daca ma pun in banca cu candva nu inseamna ca vreau sa fiu cu acea persoana.si nu stiu ce sa mai cred e chiar ridicol dar cateodata ma enerveaza asa de rau ca si-a cam luat putin lumea in cap de cand a aflat ca il plac

Ce sa fac sad
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai inseamna ca te place. o fi fost socat saracu cand a auzit ca il placi si nu stie cum sa reactioneze. :-s
mi se pare ceva normal. big grin
succes! :*

2 răspunsuri:
| Aliiinutzatha a răspuns:

Te place clar! numai ca e gelos ca stateai cu bogdanhappybig grinbig grin

| Aliiinutzatha a răspuns:

Dragutz tel si eu am la fel:*:*