| oanagirl a întrebat:

am un coleg foarte dragut si il plac foarte mult.:* el spune ca nu ma place. se comporta de obicei urat cu mine, dar de obicei cand vreau sa ma uit la el, il vad cum ma priveste.:XXxXXx.doi prieteni de ai lui imi tot spun ca ma place... dar nu stiu ce sa cred. cateodata vine la mine si ma impinge sau ma trage. Oare ma place sau nu? va rog ajutati-ma ...nu stiu ce sa mai fac.ma topesc dupa el. Funda

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Baietii greu recunosc,greu inteleg ei singuri,daca le place o fata,in special la varsta asta.
Ca sa te tot priveasca si sa vrea sa iti faca mereu ceva,este sigur ca e interesat de tine,si a gasit modul asta sa-ti atraga atentia.
Lasa-i spatiu, la un moment dat iti va vorbi singur.
Nu fii nerabdatoare, tu esti cea castigata daca ai inteligenta sa astepti.
Rabdare!

| a_7338 a răspuns:

Nu ai mai mult de 12 ani nu?

| thefirstangel a răspuns:

Buna...am fost si eu in situatia ta.1!

cel mai bine e sa pui p cineva(o pr de-a ta/a lui sau un pr) sa-l intrebe daca vrea sa va combinati...:d eu asa am facut.:d

bafta! 1

funda?