| Madalina_Andreea_Madalina_1996 a întrebat:

Sunt cu prietenul meu de 1 an si 3 luni.Nu inteleg de ce a vrut sa luam o pauza. Imi spunea ca nu mai suporta sa il stresez ca are probleme, eu eram de vina pentru ca el mintea intr una. El mereu ma mintea si nu mai vroia sa stea cu mine sau sa vorbim la telefon. Inainte stateam 24 din 24 impreuna, daca era plecat vorbeam la telefon toata ziua prin mesaje sau ma suna. Acum imi spune ca s-a saturat ca nu mai suporta ca el nu poate sa faca nimic din cauza mesajelor. Imi spunea mereu ca ma iubeste dar de o saptamana tot vorbea cu o colega de-a lui prin mesaje si aia ii dadea ursuleti sa ii puna la masina, o ducea acasa. L-am intrebat ce vrea mi-a zis ca nu stie ca vrea o pauza de o saptamana dar nu vrea sa ne despartim. L-am iertat de mai multe ori o luna am fost despartiti el ma cauta mereu si a stat cu o curva cica numai sa f**a, iar apoi a venit la mine a stat in genunchi a plans si imi spunea ca regreta. Eu acum m-am despartit de el de o saptamana si cand eram impreuna nu statea pe mess sau fb acum este numai pe mess. Oare ma va cauta? Daca vine sa il mai iert?

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Vrei sa fii iubita mea?
Pai asta trebuie mai sa faci si tu..sa ti faci si tu un alt iubit si sa vada ca nu esti prostuta.of of.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
draga mea, de ce iti place sa suferi? te inseala si totusi il ierti? nu te respecta, nu respecta relatia voastra si nu respecta iubirea ce va leaga...atunci de ce sa suferi? viata e facuta sa o traiesti, nu sa suferi, capul sus! el incearca si altceva, pe cand tu stai linistita in banca ta si vrei sa se intoarca la tine primindu-l cu bratele deschise? implorand iertare iar? pana cand vei ceda santajelor lui? nu te merita si tu meriti ceva mai bun.
O zi frumoasa sa aihappy

| Madalina_Andreea_Madalina_1996 explică (pentru caramela):

Aveti dreptate. Va multumesc :*. Sa aveti o zi frumoasa!

| Azµre a răspuns:

Nu te iubește pe atât demult cât te-ai așteptat tu să te iubească.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cu siguranţă nu te mai caută, poate şi are pe altcineva, nu are rost să mai alergi după el.
Nu merită să-l mai ierţi, în locul tău mi-aş găsi pe altcineva.
Te pup!

| WildDream a răspuns:

Te cauta doar daca nu-i merge vrajeala cu aia sau dupa ce se satura de ea. Mai bine il lasi in pace si iti gasesti pe altcineva decat sa stai sa fii roata lui de rezerva...

| ioana21S a răspuns:

Buna draga mea...of dragostea asta sad
eu zic ca daca te iubeste cu adevarat te va cauta sigur,un barbat nu renunta asa usor la ceva ce ii place,cum ai zis si tu se pune in genunchi numai sa il ierti si sa te poata iubi. Daca nu te iubeste, o sa lase lucrurile asa cum sunt, nu o sa se implice deloc, stiind ca il vei ierta si ca tu il iubesti.Zic sa lamuresti lucrurile intre voi, macar sa stii de o treaba...Mai sunt baieti in lumea asta (nu la fel ) dar trebuie sa fi puternica si sa treci peste.Esti inca tinerica si trebuie sa fi intelegatoare cu tine insuti sa faci ce simti fara nici un regret.Bafta!

| Madalina_Andreea_Madalina_1996 explică (pentru ioana21S):

Multumesc frumos :*. Daca nu se mai poate o sa incerc sa trec peste. Te pup :*

| ioana21S a răspuns (pentru Madalina_Andreea_Madalina_1996):

Placere e de partea mea.Si eu te pup si grij de tine scumpo..asa de tinerica si sa suferi din dragoste...sad