| Ivaaa a întrebat:

Buna sunt cu un baiat de 2 saptamani...si el spune ca ma iubeste ca sa atasat de mine si mi-a spus ca el vrea sa faca dragostea cu mine insa nu ma obliga...si eu acum nu stiu ce sa fac credeti ca trebuie sa mai treaca putin timp?

21 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Eu zic ca da.
Depinde si de varsta ta, daca esti sau nu virgina, daca chiar exista dragoste sau incredere intre voi.
Sa nu fie genul care asta asteapta...Eu zic sa mai astepti.

| Ivaaa explică (pentru irina20):

Pai virgina nu mai sunt!

| irina20 a răspuns (pentru Ivaaa):

Daca tu ai incredere in el si il doresti cum si el o face, de ce nu?
Eu as mai fi asteptat macar inca doua saptamani.

| buzeduulci a răspuns (pentru irina20):

Are 15 ani.

| irina20 a răspuns (pentru buzeduulci):

Ms frumos!

| buzeduulci a răspuns (pentru irina20):

Are 15 ani si deja si-a tras-o cu vreo 2-3...

| Alcyon a răspuns (pentru buzeduulci):

Nu vreau sa stiu ce boli o sa adune pana la 20 de ani. O sa aiba vaginul praf.

| irina20 a răspuns (pentru buzeduulci):

Pai atunci de ce si-o mai face griji pentru urmatorul?

| irina20 a răspuns:

Daca ai 15 ani deja ai facut greseala sa nu mai fi virgina.
Stai cuminte pana pe la 17-18 sau chiar mai mult.Nu se va termina lumea daca nu faci sex la o varsta asa de mica.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu iubesti o fata dupa numai 2 saptamani...

| RAY a răspuns:

Dupa 2 saptamani incredibil auzi nunta nu vrea sa faceti? ala vrea sex cu tine ce wbire hai 2, 3 luni nu dupa 2 saptamani ce iubire e aia atractie sexuala si atat, pai ti-a spus ca nu te obliga sa te proasteasca gandeste rational

| neutrino a răspuns:

Dorinta ta de a face sex cu un baiat cu, care ai o relatie de doua saptamani, nu trebuie motivata ca asa vrea el, nu trebuie sa te ascunzi dupa acest fals paravan. Daca dorinta ta cea mare este sa devii femeie inca de la aceasta varsta, esti libera sa o faci! Nu uita insa ca in viata exista greseli pe care nu mai ai cum sa le repari.

| Alcyon a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa stai cuminte, ca nu s-au terminat baietii. Acum cateva zile ne intrebai daca nu cumva ai ramas insarcinata. Parerea mea e ca nu e cazul sa te grabesti cu astfel de lucruri, fiindca pana la urma o s-ajungi sa umbli din pat in pat. Pana la 20 de ani, o sa schimbi 10 barbati si eventual o sa te mai trezesti si cu vreun plod de crescut. Si stii cum sunt numite fetele de genul asta... Lumea le spune c...ve.

Răspuns utilizator avertizat
| CorneliaC a răspuns:

Buna. Eu zic sa mai astepti sa te convingi pe deplin ca te iubeste. LA mine de exemplu s-a intamplat sa-l cunosc si a doua zi m-am dus cu el ca ma simteam foarte atrasa de el si cica el de mine, si dupa 2 saptamani de sex mi-a zis te pup Pa Pa.

| SDana a răspuns:

Eu zic sa-l mai amani putin... decat daca nu-ti doresti tu asta foarte mult.

| SeeDifference a răspuns:

Eu zic ca ar mai trebui sa treaca inca doua saptamani cel putin. Sunteti la inceput aveti tot timpul!

| NoOneKnow a răspuns:

Ai uitatt sa spui care sunt varstele voastre. Daca nu mai esti virgina ar trebui totusi sa te gandesti daca relatia va tine, pentru ca nu trebuie sa-i oferi trupul oricui.

| Ðσℓℓ a răspuns:

Nu te grabi de unde stii ca poti sa ai incredere in el mai bine asteapta poate are 2 fete dar daca il cunosti poate dar nu te grabi oricum!

| Alexandra_Hortolomei_1997 a răspuns:

Si tu ce crezi? Crezi ca te iubeste sau ai dubii?