| Anonim77juli a întrebat:

Sunt fata si am 16 ani. Am un iubit de aproape un an.Dar avem o relatie la distanta.Ne intalnim putin pe an, dar stiu ca ma iubeste cu adevarat. Pana acum doar ne-am sarutat si imbratisat. Acum imi spune ca vrea sa ma atinga peste haine cam peste tot. Nu imi displace ideea dar credeti ca de la asta va merge mai departe? Chiar daca noi am discutat sa nu avem relatii intime pana la casatorie. Oare se va rezuma doar la atins?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer isi spun ca un baiat sta cu o fata de varsta ta pentru sex doar, atins apoi sex, mare grija sa nu isi bata joc de tine, poate te iubeste si eu ma insel, avem si noi nevoi sexuale nu suntem asexuali, un baiat isi doreste de 20 de ori mai mult ca o fata sa faca sex, la varsta lui sigur vrea sex ce ar putea vrea altceva? tea vrajit cu vrajeli, fi rationala si tu, tu te-ai pune cu o minora daca ai vrea ceva serios? sau i-ai spune de atins?

| Doub a răspuns:

Nu, nu se va rezuma doar la atins.
Nu fi fraieră.
Nu e în stare să te aştepte până la căsătorie.

| Oxymorone a răspuns:

Eu cand ma duc in Mall, imi iau numai jumatate din super blugii la oferta care imi fac cu ochiu' de peste vitrina happy

| DeeaMarry a răspuns (pentru Oxymorone):

Dar ii iei cu acordul vanzatoarei, nu?
Putin deplasata comparatia ta, totusi.

| Oxymorone a răspuns (pentru DeeaMarry):

Totusi,vanzatoarea inca se gandeste daca e bine sau nu sa iau doar jumatate din eiwinking If you know what I mean.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Oxymorone):

Sa fie oare pentru ca acest cumparator e insistent? Sa fie din cauza temerii ca il va pierde sau pentru ca isi doreste cu adevarat?
Din moment ce pune aceasta intrebare, e clar ca ea nu e sigura ca asta isi doreste. Inainte sa faca orice pas, trebuie sa fie sigura!

| Oxymorone a răspuns (pentru DeeaMarry):

Ai gasit si raspunsul la ceea ce incercam sa spun, evident ca nu este sigura. Ceea ce incercam sa spun evidentia foarte mult faptul ca ar trebui sa fie sigura inainte de a face ceea ce nu stie inca daca este bine sau nu. Nu inteleg de ce nu esti de acord cu ce-am scris.

| DeeaMarry a răspuns (pentru Oxymorone):

Prin "super blugii la oferta" am inteles "super baiat de nerefuzat". Deci nu mai incapea la discutii daca sa accepte sau nu, trebuia sa fie neaparat un da.

| Oxymorone a răspuns (pentru DeeaMarry):

OK.

| qpDarkhot a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie, doar ca noi ne vedem putin mai des laughing si iti spun ca daca tu esti tare si ii spui ca nu vrei stii tu ce, spune-i sa nu o faca, dar de atins, da-i bataie, dar ai grija sa fie un baiat in care chiar sa ai incredere