| popalexandra1234 a întrebat:

Sunt foarte atrasa de un barbat care are si sotie si amanta.Cred ca am inebunit.Cum am putut sa ma indragostesc de un mic nenorocit.Ce sa fac ca sa il uit, avand in vedere ca mult timp il voi mai tot vedea?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu pe el trebuie să-l uiți, ci „obsesia" pentru el. Cum? Nu știu. La unii funcționează metoda aia sadică - în clipa când ai fie și cel mai mic gând cu el, zbang - o palmă! sau o înțepătură cu o pioneză... Să vezi ce repede te vindeci!

6 răspunsuri:
| LikeARollingStone a răspuns:

'Cause we love bad guys...Da' nici chiar asa.
Tu meriti mai mult, mult mai mult de atat, meriti pe cineva care sa fie trup si suflet doar pentru tine.(insa poate ca ala n-o sa te intereseze happy )
Mic nenorocit? Are you sure ca-i mic?

| neutrino a răspuns:

Chiar daca iti place acest joc, trebuie sa iesi din el. Vrei, iesi, nu, nu!

| Alcyon a răspuns:

Fiindca oamenii se simt atrasi de ceea ce le este interzis. Incearca sa-ti faci un prieten.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce il numesti "mic nenorocit"?

| NameHarris a răspuns:

Si tu doresti sa fi amanta lu amanta lui?laughing) sa moara cipilan de nu este prostutabig grin

| StalkerSoul a răspuns:

Esti nebuna.

Tu nu te gandesti ca ala e un obsedat. ce naiba. poate ca iti place sti tie sa te joci de-a "aia"

Sa-l uiti? pune-te in locul sotiei lui