| Ririshor a întrebat:

Sunt împrună cu un băiat şi până la urmă am acceptat propunerile lui sexuale. Tot mă gândesc cum va fii. Nu am mai făcut-o până acum. Îmi puteţi povesti experienţele voastre sexuale pentru a mă putea documenta?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca are un pic de experienta si te va pregati suficient de bine printrun preludiu sau un petting bine executat durerea din momentul dezvirginarii va deveni suportabil. Sa nu te astepti sa ai senzatii de placere inca din timpul primelor "numere" deoarece depinde foarte mult de modul in care va sti sa te menajeze si sa combine sexul propriu zis cu jocurile de dragoste. Sex placut si mult succes.

| David000000 a răspuns:

Esti fata /? loll si nu stii asta? pe cine pacalesc nici eu nu stiu laughing))))) si nu cred ca am sa fac pana la 17 -18 asa ceva de curiozitate cati ani ai?