| adre_5701 a întrebat:

Buna
sunt indragostita de un baiat dar iubeste pe o alta fata el este zodia rac iar eu berbec am vreo sansa cu el? si cum sa-l fac sa ma iubeasca mult mult... dau fundita uni raspuns concret si clar

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai o prietena de 11 ani care vrea sa-si inceapa viata sexuala, careia tu, la 26 nu-i poti da nici un sfat,intrucat esti virgina si ti-e frica sa-ti incepi viata sexuala.
Si,ciresica din varful tortului,esti si indragostita de un baiat rac iar tu esti berbec dar nu stii daca ai sanse cu el,desi ai vrea sa te iubeasca mult,mult.
Pai,continua sa-l mananci pe "u",da rezultate,poate-ti mai vine vreo idee.
La asemenea postari asa raspuns, draga mea.
Daca vrei sa fii respectata si sa ti se raspunda serios, invata sa respecti...

| lolly a răspuns:

Ce legatura are zodialaughing Dupa mine e doar o `credinta proasta` nu are nimic legatura. Daca o iubeste pe alta, nu te astepta sa te iubeasca pa tine.

| ynna93 a răspuns:

Daca el iubeste alta fata nu prea are cum sa te iubeasca pe tine.

| Lacoste a răspuns:

Buna.Eu sunt rac iar iubitul meu e berbec -deci da,se poate; oricum e cam ciudata chestia asta cu zodiacul,depinde de caracterul fiecaruia in parte. Daca el deja iubeste pe altcineva si e cu acea persoana, atunci nu cred ca sunt sanse. Daca nu e cu acea persoana atunci stai prin prejma lui si ajuta-l cand are nevoie, incepe prin a fi o buna amica.

| lo a răspuns:

Ce conteaza zodiacul cand el nu are aceleasi sentimente pentru tine!?
Dragoste cu sila nu se poate, daca nu te ioubeste nu te iubeste! nu ai ce sa faci...dar daca o sa continui asa o sa ai numia de suferit! lasa-l in pace si cauta-ti fericirea in altan parte"! Sigur vei gasi o persoana care te va aprecia si te va iubi la fek de mult cum il iubesti tu pe acest baiat! nu te iluziona degeaba ca bei suferi mai mult

| Dolly_2428 a răspuns:

Cati ani ai?batting eyelashes 10?batting eyelashes
cum frate sa ne intrebi pe noi daca ai vreo sansa cu el?laughing
ce lume...

| StefanJobs a răspuns:

Ai vazut tu vreun rac imperecheat cu un berbec?

| FreddieMercury a răspuns:

Pfoa. esti exact zodia cu ghinion! e scris in stele ca nu veti putea fi impreuna, my dear.

| amy_5949 a răspuns:

Ce tare, si eu sunt berbec!
Mda...nu cred in zodii,dar berbec si rac? nu se prea potrivesc si in plus, daca el e indragostit de alta fata, nu cred ca te-ar alege pe tine! Sorry!