| alice_1850 a întrebat:

sunt noua pe aici, am o mica problema daca ma puteti ajuta.Pe data de 8 luna aceasta am avut contact sexual neprotejat si a ejaculat in mine daca pot spune asa, pe 26 luna aceasta trebuia sa-mi vina mentruatia dar nu a venit, m-au durut sanii vreo 3-4 zile mai ales dimineata nici macar nu-i puteam atinge, mi sau marit sfarcurile, ma scuzati de limbaj, si acum nu ma mai dor deloc, am niste dureri jos ca cele ale mentruatiei, dar mai mult intr-o singuta parte, nu am patit niciodata asa ceva... ce credeti? e momentul sa-mi fac un test de sarcina? sau poate fi o raceala, merci mult Deci intrebarea asta am pus-o acum 10 minute ok? ca sa nu mai primesc fel de fel de comentarii ciudata mentionez ca sunt casatorita, nu sunt vreo pustoaica de 16 ani care a dat si ea de sex si vai draga a ramas gravida, nu e cazul la mine, e si vina mea ca nu am adaugat de la inceput, in comentarile care le-am primit sustin ca sunt insarcinata, nu e nimic e ceva superb sa fii, am vrut sa vad cand pot face testul si daca sunt normale crampele abdominale.atat

Răspuns Câştigător
| bdn23 a răspuns:

O veste foarte buna! Esti insarcinata. Se vede dupa ce ne-ai scris tu acolo. Dar nu ma indoiesc. Fa testul de sarcina. Eu decat imi dau cu presupusu. Apropo daca ai copil, sati traisca!

5 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iti faci un test de sarcina

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,cred ca ar trebui sa faci un test de sarcina,dupa cum spui ca a ejaculat in tine...,dar ai avut greturi, si simptome cum ca ai fii insarcinata?
Mergi si cumpara un test de sarcina, e posibil sa fii insarcinata!

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Hei,scuze dar nu am putut sa iti trimit mesaj, ai grija:*:*

| HISTORY_5103 a răspuns:

Daca zici ca a ejaculat in tine sunt sanse mari sa ramai insarcinata.Fa un test de sarcina.pana nu e prea tarziu.

| TweetyBebe a răspuns:

Nu baga de seama, nu trebuie sa stie tot poporul care e viata ta, ai pus o intrebare, care binevoieste sa te ajute te ajuta.
Sunt mult alti copii care chiar nu au ce face si tipic romanesc fac misto. Baafta! happy