| Pysyqtza2012 a întrebat:

sunt pe contul unei prietene, si am o problema...a cum 2 luni m-am despartit de iubitul meu, cateva zile mai tarziu am iesit cu prietenii si a venit si el cu un amic de al lui.anicul asta al lui s-a indragostit de mine, iar acum fostul meu ma saruta si ma imbratiseaza, cu toate ca el mi-a zis ca are alta prietena.amicul lui este super de treaba si atent cu mine, si imi tot zice daca vreau sa fiu iubita lui, dar il refuz., cred ca fostul vrea sa-l faca gelos pe anicul lui ca ma saruta pe mine si eu nu vreau sa fiu cu anicul lui..eu inca mai tin la fostul dar am prins drag si de amicul lui si nu stiu pe care sal (aleg)adica sa fiu cu anmicul lui sau sa nu fiu cu el in speranta ca fostul va vrea sa ne impacam?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine de tine ca fostul nu are decat un amic. Continua asa si poate amicul are si el alt amic.

| HappyGrumpy a răspuns (pentru neutrino):

Mai interesant o sa fie cand apare un amic cu un Amare, atunci va fi grav, pai joaca-te tu asa si o sa fie bine, la urma urmei in orient se practica poligamia, poti fi tu prima fata care strange un harem de amici. dar maxim 7, alba ca zapada a impus limita de pitici la 7, dar daca te hotarasti la un Amare, invata sa-l faci sa te iubeasca, n mai accepta prostiile astea.

| neutrino a răspuns (pentru HappyGrumpy):

Alo! Ai gresit adresa.

| HappyGrumpy a răspuns (pentru neutrino):

Am dezvoltat ideea ta cu amicii amicilor, mi s-a parut genial de amuzant, tie nu?

| HappyGrumpy a răspuns:

Irelevant pe ce cont esti, bine ca nu esti pe contul albei ca zapada cu cei 7 amici.