| ceferistu a întrebat:

Buna sunt un baiat din cls a 7a adica 13 ani si 5 luni m-am indragostit de o colega de clasa dar eu cred ca si ea s-a indragostit de mine deoarece azi cand am intrat in sala de clasa ea si cu inca 2 colege sau apucat de ras. credeti ca si ea sa indragost de mine?
ce masi bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| ch0c0latemix a răspuns:

Pune pe un coleg de`al tau sa o intrebe dar sa nu`i zica ca l`ai pus tu.succes!

6 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna.Depinde.Mai vorbeste cu ea prin pauza, mai scoate-o prin oras, si vei intelege daca te place sau nu.Acuma daca o fata rade cand te vede nu inseamna ca chiar te place.Incearca sa o cunosti mai bine.
O zi buna.

| βǿβǿ a răspuns:

Indragostit sigur nu laughing
poate indragostita.
nu stiu...

i-ati curaj in tine si scoate-o la un suc sau ceva de genu...
sau daca nu o rogi sa ramana putin dupa ora sa vorbesti cu eabatting eyelashes
si sa ii spui ce simtiwinking

succes baiatu`batting eyelashes

| Jelly_7813 a răspuns:

Pune pe cineva sa o intrebe da fara sa stie ca tu ai pus-o pe persoana respectiva.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuluscyk a răspuns:

Nu. Daca radea nu e nici un semn ca e indragostita de tine.

| pisicuta_1341 a răspuns:

Uite asculta eu sunt fata si cel ma bun lucreu pe care ar trebui sa il faci e sa o intrebi pe ea, si daca e semn bun deci e posibil sa ii placa de tine1succes