| Daiii a întrebat:

Știe careva cat costă pilula de a doua zi și la ce preț este? Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| Jay1 a răspuns:

Postinor, Escapelle și EllaOne
1. Postinor costă între 47 și 58 de lei și conține două comprimate
2.Escapelle vine sub forma unui singur comprimat, iar prețul începe de la 40 de lei și poate ajunge la 57 de lei.
3. EllaOne costă de la 65 de lei.
Baftă!

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pilula trebuie luata numai la prescriptia medicului, dupa consult si anamneza, ca sa fie cea mai adecvata organismului respectiv!
Daca o iei aiurea, poti avea efecte secundare adverse si complicatii nasoale - poate sa apara mustacioara, greturi, stari de rau, voma, cresteri in greutate si ciclu dat peste cap!
Nu e de gluma cu asa ceva!

| Plato a răspuns:

Costa vreo 60 de lei dar nu stiu exact la ce pret este.

| anonimmmsdadsa a răspuns:

Escapelle 65 lei