| spad3r a întrebat:

Buna TotiPentruUnu.

Vreau sa vad daca o fata ma place, eu o plac

Mie imi da' semne ca ma place dar...

Tomai am venit dintr-o excursie si a fost foarte fain. A fost si ea. M-am distrat cu ea am ras dar... neam si certat putin de tot si ne-am impacat peste juma' de ora in fine sa va zic... erau niste tipe in camera cu ea si am venit si eu si fetele alea au zis sa ma dea afara, dar fata aia a zis ca nu, nul dau afara, pentru ce? asa in fine am iesit. Dupa ce m-am certat deschidea usa de la camera se uita la mine si o inchidea. Peste tot facea asta. La discoteca faceam misto de toti ( ps: discoteca privata, deci doar cu colegi si cateva bunaciuni ) In fine si am facut ca sa zic asa : Next Top Model by Alex (eu) si am ras de toti. A defilat si ea prin fata mea special se tot dadea la mine, facea tot felul de chesti ca sa ma faca sa rad (reusea) In fine niste baieti care vorbeau cu ele (si si cu fata aia ) am avut o comversatie cu ei si am zis asa : (eu) mie imi place de aly ( fata aia ) si unul din ei a zis : Ce om fericit esti, si ea te place >: si inca o fata a mai zis dar intreb

Ce ziceti? M'o place?

Funda

Răspuns Câştigător
| ecristinamc a răspuns:

Alex,
Maine poimaine te vedem la Antena 1laughing tu cu botezatu'laughing
In sfarsit.revenim la subiectlaughing
Logic ca te place.Si face toate astea pentru ca probabil tu nu o prea bagi in seama.Cand ti-a spus sa iesi din camera si ea ti-a luat apararea tu trebuia sa ramaiwinking
Daca si ceilati stiu ca ea te place, atunci e clarhappy
Du-te la ea ce mai astepti?
Succeswinking

4 răspunsuri:
| AnkiCardle a răspuns:

Da armasareee

| toygirl a răspuns:

Si normal cate plece...nu cred ca ea se invirte pe linga tine, pur si simplu! eaasteaptaatentie din partea ta, atunci si tu fa un primpas, invit-o undeva(in parc, la discoteca, la o cafenia...))
nu-ti fi teama.este place, se vede dupa cum ea se komporta, nu te gindi mult, reacteoniaza...fii mai indraznet... =)
succes...si vezi sa fie bine lavoi =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ddddaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sar putea ca da s-ar putea ca nu prieteni tai au zis asa sa te inveseleasca dar mai bine e sa o intrebi tu in fata ca e mai bine si afli adevarul din gura ei