| spad3r a întrebat:

Buna TotiPentruUnu big grin.

Vreau sa vad daca o fata ma place big grin, eu o plac big grin

Mie imi da' semne ca ma place dar...

Tomai am venit dintr-o excursie si a fost foarte fain. A fost si ea big grin. M-am distrat cu ea am ras dar... neam si certat crying putin de tot si ne-am impacat peste juma' de ora in fine sa va zic... erau niste tipe in camera cu ea si am venit si eu si fetele alea au zis sa ma dea afara, dar fata aia a zis ca nu, nul dau afara, pentru ce? asa in fine am iesit. Dupa ce m-am certat deschidea usa de la camera se uita la mine si o inchidea. Peste tot facea asta big grin. La discoteca faceam misto de toti ( ps: discoteca privata, deci doar cu colegi si cateva bunaciuni laughing) In fine si am facut ca sa zic asa : Next Top Model by Alex (eu) si am ras de toti big grin. A defilat si ea prin fata mea special big grin se tot dadea la mine, facea tot felul de chesti ca sa ma faca sa rad (reusea) In fine niste baieti care vorbeau cu ele (si si cu fata aia ) am avut o comversatie cu ei si am zis asa : (eu) mie imi place de aly ( fata aia ) si unul din ei a zis : Ce om fericit esti, si ea te place big grin >:

Ce ziceti? M'o place?

Fundawinking

6 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Te placeeee!:X cum sa nu te placa, daca le zicea fetelor sa nu te dea afara din camera inseamna ca ii placea prezenta ta, daca se uita la tine mereu, daca te facea sa razi,big grin nu sunt destule motive? laughing

vorbeste mai mult cu ea, bag`o in seamna, apoi invit`o la un suc whistling

si de aici... te descurci tu :*

bafta :*

| ecristinamc a răspuns:

Te placee:X
Daca nu a vrut sa te dea afara din camera inseamna ca si-a dorit sa stai mai mult cu ea, acelasi lucru il vroia si cand deshidea usa. Ea vrea sa ii acorzi mai multa atentie de aia se si dadea la tine.probabil nu i-ai arat ca o placi asa de mult cum ea te place pe tine. Oricum. in concluzie te placelaughing

Si tu o placi...

De ce nu incerci ceva cu ea?batting eyelashesNu cred ca ai ce pierde.
Zbyewave

Răspuns utilizator avertizat
| maissner a răspuns:

Evident ca da rolling eyes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ooooooo... pai ce sa desprnd dn astea, ca a fost mijtooowinking, pai daca se dadea l tine, e treaba buna, cred eu, nu stiu, da tine-o tot asa, ok mai vb p mess

| mihaela_8205 a răspuns:

Probabil ca te place si ea