| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU. Imi place de un baiat din clasa mea. Abia acum cateva zile mi-am dat seama ca-l plac. El mai de acum 1 an a inceput sa ma sacaie, adica facem schimb de replici (nu injuraturi, nu cuvinte grele). Asa face doar cu mine, pe celelalte fete le jigneste.

Mai acum 2 zile am fost intr-o excursie toata clasa, inclusiv el. Seara se facea discoteca, toti dansau in afara de mine si inca o fata. Baiatul a venit la mine, m-a intrebat de ce nu dansez. In fine, dupa s-a uitat indelung la mine si s-a asezat langa mine. Au venit dupa cateva secunde alti baieti cu care a vorbit baiatul pe care il plac.

In fine, adesea il surprind uitandu-se la mine.

Cu toate acestea, vreau raspunsurile voastre, ce credeti, daca si el ma place sau nu.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca pe tine nu te jigneste, atunci sigur te place. Ai grija ca daca nu-i vei face pe plac, te va jigni si pe tine. Bun baiat!

| OoBunnyoO a răspuns:

Eu cred ca te place.

| justanotheruser99 a răspuns:

E posibil.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da. te place.

| Aika十六 a răspuns:

Da, eu cred ca si el te place. happy

| Pushing a răspuns:

Si eu am avut un baiat in clasa care facea exact ca colegul tau timp de un an de zile dupa aceea sacaielile au trecut si nu lea mai facut asa ca cel mai probabil a incercat doar sa fie dragut dar cine stie poate tu esti norocoasa iar baiatul respectiv chiar te place in acest caz iti sugereaza sa reactionezi si tu la sacaielile lui dai un semn cat de mic dar din care sa inteleaga ca si tu il placi