| Copil.rouz.:x a întrebat:

Totul incepea acum cativa ani buni, cand un baiat[Nico] venea in vacante si weekend-uri la bunica lui, care sta aproape de mine. La toti prietenii lui le zicea ca ma place, si eu il placeam, dar problema era ca si prietena mea.
Cand iesea Nico afara si era si prietena mea[Madalina], el ii spunea sa ma cheme pe mine, iar ea baga strambe ca vezi domne sunt plecatastraight face. de unde ca eram acasaoh go on.
Intr-o dupa-amiaza el era la o bancuta cu prietenii lui, iar eu cu Madalina la alta bancuta, ei il stresau, il intrebau despre mine spunandu-i ca ma place, iar el nervos a strigat tare:,, Da ma o plac! asa si?" in momentul ala Maadalina a plecat acasa fara sa-mi mai zica nimic!
Madalina mereu imi spunea ca eu sunt urata, ca ea este frumoasa si ca nu o sa arat niciodata ca ea.si chestii de genu`...

Au trecut 2 ani de cand nu l-am mai vazut, dar Madalina mereu il vede.si imi povesteste despre el, ca cica e urat si bla bla.Nu am cum sa iau legatura cu el deoarece nu i-am cerut id-ul de mess iar numarul de telefon nu am vrut sa il dau cand mi l-a cerut

Intrebarile mele pentru voi sunt:1. Atunci cand il voi revedea ce sa-i zic?
2.Credeti ca a tinut la mine?
3. Ce parere aveti despre Madalina?happy

Fundita la cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
| BonnyBon a răspuns:

1. Pur si simplu ii explici situatia, si daca tie iti place de el de ce nu incerci sa ii spui lucrul asta? Dar mie tipul mi se pare ca isi cam bate joc...straight facePoti sa il saluti, sa stai in grupu ala cu el ca sa va cunoasteti mai bine.si vedeti voi mai departelaughing
2.Cu siguranta nu... daca tinea la tine nu se dadea in spectacol in fata prietenilor sai trebuia sa isi arate sentimentele doar tiewinkingFacea asta doar ca sa para mai important in fata tawinkingsi pun pariu ca spunea,, da ma o plac.asa si?"tocmai sa auzi tulaughingDeci parearea mea este ca nu a tinut deloc la tine.
3. Una foarte proasta! Acea persoana nu se poate numii prietenawinking. Eu zic sa te feresti de ea si demonstreaza-i ca nu te mai intereseaza persoana sawinking. Cand te va intreba de ce numai vb cu ea.raspundei si tu ceva de genu:,, Pai pentru ca eu nu stau cu fete mai frumoase ca mine"winkingCu siguranta MAdalina este inebunita dupa Nico, si baga strambe si te face pe tine sa crezi ca el e un dobitoc...tocmai ca sa para ea mai in fatalaughingDar stai linistata ca mai sunt baieti...happy

| BonnyBon a răspuns:

Persoana sa*scuzerolling on the floor

| Adelina04 a răspuns:

1. Nu inteleg intrebarea ai gresit ceva... Cred ca ai vrut sa intrebi ce o sa-i zici acnd il vei vedea. Daca e asa, discuta cu el cum ai vorbi cu orice alta persoana, intreaba-l ce-a mai facut. Iar daca el aduce subiectul din trecut puteti discuta si despre asta
2. Daca a tinut la tine nu putem sti noi, numai el stie. Dar cu siguranta te-a placut si a vrut ca tu sa stii astahappy
3. OH GOD. ce parere am? Una destul de proasta. O prietena nu baga strambe. O prietena nu e invidioasa. O prietena nu iti spune ca e frumoasa si tu urata. Ce rezulta? Ca nu te meritahappy
Baftahappy

| Adelina04 a răspuns:

Scuza-mi greseala ai scris corect intrebarea, imi aparea mie ceva in dreapta si nu am vazut-o pe toatabig grinblushing