| Mirela225200 a întrebat:

Buna TPU acum 2 săptămâni iubitul meu a introdus 2 degete In vaginul meu și după ce i am făcut oral m-am "frecat pe penisul lui timp de maxim 5 minute. Dupa 2 zile de la eveniment am început sa urinez des o data la o ora-doua. Tot in aceeași zi iubitul meu și a dat drumul pe stomacul meu și când m-am dus sa ma clătesc, apa(combinata sau nu cu sperma) mi-a alunecat spre vagin.Lunea asta trebuia sa-mi vina ciclul dar in loc sa-mi vina mi-a curs o secreție maronie și au început câteva dureri de ovare. După mi s-a accentuat și oboseala și au început sa ma doara sânii joi. Astăzi nu mai sunt așa obosita dar ciclul nu mi-a venit. Menționez ca ciclul meu regulat și durează 24 de zile și il am de 2 ani și câteva luni. Credeți ca sunt sanse sa fiu gravida? O sa fac mai multe teste luni dar am zis sa va cer și vouă părerea dacă as avea o infecție cumva/ o dereglare hormonală sau sarcina

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand la 15 ansiori faci sex oral baietilor si ii lasi sa-ti bage degetele in vagin, inseaman ca nu ai ceier deloc, fiindca bolile cu transmitere sexuala se iau in gatul tau, in vagin, chiar si cu mianile murdare de sperma.

De ramas gravida prin sex oral (cum ai bagat tu penisul in gura) este imposibil, fiind total contra naturii, ca copilul nu-l nasti pe gura ci prin vagin.

| sammie a răspuns:

O data ce ti-a curs inseamna ca sunt sanse dar nu mari. Si oricum daca nu-ti face teste dupa 21 zile de la contactul sexual atunci o sa-ti iasa negativ chiar si daca ai.

| Mirela225200 explică (pentru sammie):

Crezi ca poate fi o infecție?

| sammie a răspuns (pentru Mirela225200):

Daca ai menstruatia de 2 ani cred ca nu s-a reglat inca. Menstruatia se regleaza dupa 4-5 ani. Dar n-ar fi rau sa te vada un ginecolog.

| sammie a răspuns (pentru Mirela225200):

Si se poate regla si dupa varsta de 20-21 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt șanse.

| Mirela225200 explică (pentru anonim_4396):

Atunci ce ar putea fi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mirela225200):

Nu sunt ginecolog laughing din păcate pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la ginecolog dacă ești așa stresată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâine-poimâine ar cam fi momentul să faci un test de sarcină.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câți ani ai? (după cum pui problema, mai mult de 17 nu-ți dau ))

| KingOoO a răspuns:

Nu are cum sa fie sarcina. Probabil ti-a ranit peretii vaginali si ai o mica infectie. Ideea este ca NU este sarcina.

| Mirela225200 explică (pentru KingOoO):

Buna atunci de la ce poate întârzia? Secreția respectiva mi-a aprarut de abia după 1 săptămâna de la contact

| Elena1hsbsk a răspuns:

Buna!
Este posibil sa fie vorba de o infectie!
Cel mai recomnadat ar fi sa consulți un medic ginecolog!
Multă sănătate!