| Bula001 a întrebat:

acum 7 zile am avut relatii sexuale cu iubita mea, protejat, dupa ce am terminat am pus apa in prezervativ ca sa ma asigur ca nu era rupt, si era intact, si tin sa precizez ca era cu 4 zile inainte de venirea menstruatiei, deja i-a intarziat 3 zile menstruatia, si niciodata nu a avut dereglari hormonale sau alte probleme, ar putea fi din cauza stresului? ( a avut parte de mult stres cu pregatirea pentru BAC ) Tin sa mai precizez ca de obicei avea dureri de burta si spate inainte de venirea ciclului, acum insa nu i-au aparut niciuna dintre aceste simptome, va rog ajutati-ma...DAU FUNDA!

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Da, apar dereglari din cauza stresului si chiar datorita caniculei! Peste 12 zile sa faca un test de sarcina!

| mona a răspuns:

Teoretic nu ar fi ramas insarcinata din moment ce s a intamplat cu 4 zile inainte de ciclu, stresu si caldura pot fi motive de intarziere si spre linistea voastra sa si faca chiar azi un test de sarcina,, barza,,

| ionlarisa a răspuns:

Si relatiile sexuale influenteaza data menstruatiei, cateodata intarzie, caateodata apar prea devreme. Mai sigur ar fi totusi, sa faca un test de sarcina( ceea ce nu cred ca poate fi insarcinata daca prezervativul era intact). Sper sa nu fiewinking

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Data viitoare, daca cumva ai sub 18, fa-o anal si oralwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Si pe asta de unde ai scos-o?

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer nu stiu dc am scris ceea ce am scris, sau care este intrebarea, eram grabit si am zis sa citesc rapid si sa dau un raspuns grabit... bft

| LostInBubble a răspuns:

Stresul si caldura influenteaza problemele femeilor.
Nu trebuie sa iti faci griji.

Răspuns utilizator avertizat
| elenusa12 a răspuns:

Ar putea fiii din cauza stresului, atat vroiai sa stii?

| alex945 a răspuns:

Este insarcinata 100% pregatitiva pentru avort daca ii vine sa vomite nu aveti ce face si grabitiva la avort ca atata luni daca sta cu el in burta popate sa se mareasca si atunci nu mai poate face avort! Crede-ma e insarcinata am trecut prin asta cu iubita mea celeasi sintome a avut![FUNDA]

| Bula001 explică:

Am uitat sa spun...astazi in a 3-a de intarziere a spus ca o doare foarte tare capul si ii vine sa vomite..si este palida, insa burta sau spatele tot nu o doare, este vreo sansa cat de mica sa fie sarcina? crying

| Bula001 explică:

Astazi mi-a spus ca o durea capul si ii tot vine sa vomite, insa capul si spatele tot nu o dor, este vreo sansa sa fie sarcina? crying