| oana_4548 a întrebat:

Buna tpu..Acum cateva luni am fost cu un baiat la care inca tin foarte mult,dar el nu vrea sa ne impacam probabil datorita orgoliului si datorita prietenilor lui care nu ma prea simpatiteaza.daca nu vorbim cateva zile si dupa aia ii trimit mesaj vorbeste frumos, iar in ziua urmatoare iarasi vorbeste urat si imi zice sa merg la alti baieti. Uneori la scoala se uita la mine si imi zambeste.Credeti ca inca ma mai place? Fundita pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Anturajul lui ii spune un lucru dar el, in adancul sufletului, vrea sa ti-o traga.

| andre8596 a răspuns:

E cam greu sa-ti dai seama.Baietii sunt o enigmathinking Porblema e ca baietii in special asculta foarte mult parerile prietenilor lor ceea ce nu te ajuta.Nu-l mai cauta o vreme, poate i se face dor de tine sau incearca sa te imprietenesti cu amicii lui.;-)Bafta!

| guydo a răspuns:

Eram acum cateva saptamani exact in situatia ta doar ca eu nu ma intalnesc cu fata si nu imi mai pasa de viata ei dc o decis sa fie cu alti cocalari in locul meu apoi din partea mea ok.deci dc ai gresit da-i macar o explicatie ca sa vada tipu ca ti-ai dat seama si cred ca asta o sa ajute dar repede pana baiatului nu i se pune pata pe tine, si nu incerca cu tentative sa il faci gelos