| qqqqqwwewewrwgefb a întrebat:

Acum cateva minute am vb cu o fata de aceeasi varsta cu mine pe connected si i-am spus ca sunt atras de ea (fara nici un gand pervers) si ea s-a deconectat imediat. Sunt foarte urat (parerea ei).
De ce a facut asta? (De ce s-a deconectat imediat)

Răspuns Câştigător
| Mariusis a răspuns:

Cel mai probabil in proportie de 90% nu ii place de tine si i s-a parut penibil si chiar nu a vrut sa continue.
Si frate nu mai zice ca esti urat, nu pentru asta te plac fetele, ele te plac pentru personalitate, dar nu strica si daca ai un corp bine lucrat.
Tine minte nu esti gay. Femeile sunt sexul frumos, nu noiwinking.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu te place, si are acest drept.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Wow you genious. Evident ca s-a speriat si ca sa nu devina penibil a plecat. Nu puteai sa o intrebi in persoana?

| msKat a răspuns:

Pai sigur nu ii place de tine. nu mai incerca sa mai faci asta pe viitor. BAFTA

| bobo37 a răspuns:

S-a plictisit

| PytycMic a răspuns:

Nu trebuie sa crezi ca esti urat fiecare e perfect in felul lui... Poate ca ea nu stie sa aprecieze un baiat sau poate ea nu se simte atrasa de tine..alte motive nu as putea gasi. Sper ca te-am ajutat☺☺☺