| corina01 a întrebat:

Acum o luna am facut sex protejat cu prietenul meu.
El a ejaculat in mine ff. adanc si ma durea foarte tare. el mi-a spus ca a iesit si putina sperma, iar prezervativul s-a rupt.
Sunt insarcinata?
Funda mare!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate da, poate nu...

| Elly7890 a răspuns:

Doamne dar cum sa se rupa? la mine 2 ani nu s-a intamplat nimic! probabil ca esti insarcinata cine stie! dar mai bine ia contraceptive orale recomandate de medic si stai linistita asa! si cati ani ai? probabil ca prietenul tau nu are experienta sau mai stiu eu.fau n test sau mergi la ginecolog fara rusine ca nu se intampla nimic!

| xBiiaM a răspuns:

Buna si tie.
Lesin cand vad astfel de intrebari. Cat de neatenti si prosti (scuze) puteti fii?
Chiar nu va ganditi la riscuri?! Doamne fereste-ma!
Sunt riscuri mari sa ramai insarcinata fata mea. Fa-ti un test repede. Dupa 1 saptamana mai fa-ti unul sa te asiguri daca e ok straight face. Daca nu, du-te la un doctor dar fa ceva. Ca deja mi s-a acrit sa dau raspunsuri corecte intrebarilor stupide! Stupide in modul ca voi habar nu aveti de viata voastra straight face.

| 1q2w3e4r a răspuns:

...esti

| MariaMaria000 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti faci un test de sarcina ca sa stai linistita.E cel mai bine asa! Data viitoare sa fiti mai atenti. Ai grija de tine.

| Luminessa a răspuns:

Pai este posibil, daca erai la ovulatie. Banuiesc ca stii cand/cum se produce aceasta, de asemenea probabil ca ai auzit de pastila magica "de a doua zi", postinor dar se ia in maxum 72 de ore...si tu spui ca a trecut o luna...Ia-ti un test! De obicei sunt foarte sigure! Si ia o decizie, oricare ar fi, sa nu-ti para rau pe viitor! Bafta!