| TheLocaKid a întrebat:

Acum o saptamana am mers la niste prieteni de familie. Cand am iesit afara era un grup de baieti cu varste apropiate de-a mea >8- Unul dintre ei chiar mi s`a parut dragut.:X:X Vorbea foarte frumos cu mine si m`a invatat sa merg pe skate. Dupa am mers intr-un parc, unde ne-am mozolit amandoi de inghetata, ne fugaream, etc tongue. In timp ce urcam pe un fel de pod, m`a luat de mana, eu ne fiind atenta. mi-a zambit atat de dulceee big grin. Inainte sa plec acasa, mi-a cerut numarut de telefon si am facut schimb de id`uri. :X:X Credeti ca ar simte ceva pentru mine? laughing. Din toate gesturile, eu ma gandesc ca da, dar baietii,, de gasca" se dau mari si chestii si poate nu vrea nimic serios. happy Fundaa la primul raspuns si celelalte vot. >:

Răspuns Câştigător
| pogo a răspuns:

Normal ca ii place de tinewinking. Cu siguranta!

3 răspunsuri:
| HotChoclate a răspuns:

Omg love struck so sweetlove struck.normal ca ii place de tine.Dar cum ai zis si tu, nu stii ce fel de relatie vrea asa ca iti sugerez sa il iei incet.big grin:*

| JustThat a răspuns:

Eu cred ca te place... Adica e km evident...
Vb cu el pe mess si aflawinking
Bafta :*

| Sexulinafacsexpebani a răspuns:

Eu cred ca ai 7 ani ce fata normala ar pune intrebarea asta? Eu zic nu nu te place.Doar te-ar mototolii putin la el acasa asa, in joaca.