| MirunaSunrise a întrebat:

Acum o saptamana aproximativ eram cu iubitul meu pe afara si s-a oprit sa cumpere o cutie de prezervative. Le-a lasat in masina timp in care pur si simplu am inceput sa ma joc cu cutia in mana, motiv pentru care i-am retinut culoarea cutiei. In seara respectiva venisera la mine si mi-a spus ca poate sta maxim 2 ore caci ar vrea sa mearga la merci cu baietii. Totul ok, pana intr-un moment in care am inceput sa ne certam, nici nu mai stiu exact motivul, dar nu are importanta. El si-a luat toate lucrurile, inclusiv cutia cu prezervative dupa cum facea de obicei pentru ca nu prea imi place sa tin eu prezervativele si a plecat. Urmatoarea data cand ne-am vazut am fost foarte curioasa sa vad daca are aceeasi cutie cu prezervative, nu. De data aceasta venisera cu un prezervativ de alta culoare decat cutie neinceputa pe care si-o cumparasera cu mine. L-am intrebat unde sunt si nici nu-si mai amintea de moment, apoi a spus ca prezervativul acesta l-a luat de pe masa din camera lui, fugitiv si ca nu stie unde sunt celelalte. Am inceput iar sa ne certam pentru ca nu l-am crezut, s-a enervat foarte tare si mi-a spus ca sunt disperata sa il prind cu ceva gresit si ca asta nu e un motiv de cearta. Voi ce ziceti baieti, care este parerea voastra? Vi se intampla situatii de acest fel cu prezervativele?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Halele maica sfanta din cauza fetelor ca tine baietii devin irascibili hipetensivi si dusi cu capul, auzi tu TU NU ai dreptul sa ii umbli in lucruri sau ce face el cu prezervativul sunteti la varsta strabaterii cat mai multor cearsafuri nu iti convine? iesi afara, presupun ca sti unde e usa

| WaterDrop a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Mereu dai cele mai bune raspunsuri!

| MirunaSunrise explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Inchide usa dupa tine!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru WaterDrop):

Multumesc

| Roxin a răspuns (pentru MirunaSunrise):

Touche! laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Baietii sunt mereu pregatiti, stii? happy

| WaterDrop a răspuns:

Intr-un razboi niciodata nu-i arati inamicului toata rezerva ta de gloante, ca sa nu stie cand ramai fara. laughing
Nu stiam unde sa incadrez asta, mersi pentru ajutor!

Cat despre prietenul tau, poate le-a dat prietenilor lui cu care s`a uitat la meci. Te-ai gandit la asta? happy Sigur nu tongue

| raluk27 a răspuns:

Băieții cumpara prezervative de 7 culori. Le desfac pe toate, ca sa fie mai la îndemână si le folosesc care si cum se nimerește. Cel mai probabil are vreun mic stoc pe acasa, iar cele cumparate sunt pe undeva pe acolo. Mi se pare ca exagerezi. Purea foarte bine sa le foloseasca pe alea si sa cumpere unele exact la fel, iar tu sa crezi ca sunt aceleași.
Da' pe bune... Culoarea prezervativelor te freaca pe tine?

| AlexDFY a răspuns:

Din 3 actiuni, 2 sunt cearta, totusi e ciudat ce face el, dar poate si tu exagerezi

| e1xtz a răspuns:

Prietenul tau este posibil sa te insele sau nu, deocamdata din ce ai prezentat nu rezulta acest aspect.

In schimb tu te alaturi turmei de disperati(e), care din neincredere in ei insisi in primul rand, isi duc viata intr-un mod stresat si stresant pentru partener.

Daca va fi sa te insele, o va face, oricat ai controla tu culoarea prezervativelor, numarul lor, telefonul, sau cum il mai controlezi tu.

Mai intai lucreaza la problemele tale de incredere dupa aceea vezi ce faci cu el.