| luvy a întrebat:

Am 12 ani si imi place de un baiat care e mai mare cu un an decat mine.El nu ma cunoaste, dar m-a vazut prin scoala si nu mi-a acordat nici o atentie.Cum sa fac ca sa ma cunoasca?

3 răspunsuri:
| SarahMaria a răspuns:

Pai mai intai intra in cercul lui de prieteni si vorbeste cu el, despre diverse lucruri si vezi dupa cum reactioneaza el si daca poate sa fie intre voi ceva!

| John19 a răspuns:

Astepti 2-3 ani sa-ti creasca sanii, iti iei un decolteu adanac, stai 2 minute in fata lui si-l intrebi d sanatate si-i gata treaba laughing) Copii nebuni! Lasati indragosteala, vedeti-va de educatie mai bine!

| luvy explică (pentru John19):

Mai bine nu te oboseai sa scrii daca stiai ca nu e de folos mesajul tau.Si e treaba mea cand vreau sa ma indragostesc si pentru cunostintele tale:am 10 pe linie si sunt prima din clasa.