| Anonimus20000 a întrebat:

Buna TPU
Am 12 ani, sunt fata, si tocmai am avut primul sarut.....ma simt super...e normal?
P.S:nu a fost french...a fost un sarut simplu

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Normal ca te simti bine pentru ca ai primit primul sarut oricine este bucuros dupa acest moement cat priveste varsta e destul de normal xD

8 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Nu e deloc normallaughing
Bucura.te ca a iesit ceva frumos!happy

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu ma cam supar cand lumea ia in pleasna unele intrebari da' acum zi si tu, tu crezi ca e normal sa pui o asemenea intrebare? Tu intrebi daca e normal sa te simti super? Nuuuu e normal sa te simti ca naiba. Cum sa te simti super dupa un sarut. Iti suna mai bine asa? Ori esti emo si ti se pare anormal sa te simti bine?

suntserios
| suntserios a răspuns:

La varsta ta nu e normal sa te bucuri la lucruri din astea

| Doub a răspuns:

Nu ne pasa.straight face

| Dariusuu a răspuns:

E normal, dacă nu te-a sărutat un bărbat de 24 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva sufera de nebagare in seama

| Neuronul a răspuns:

Este primul sărut şi este normal să te simţi minunat! ^_^

| rita10 a răspuns:

La 12 ani primul sarut pin la 15 ajungi tu undeva :d ba copii la carte ginditiva nu la sarut