| bluesky a întrebat:

La cati ani a fost primul sarut? A fost french sau asa simplu?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai aveam 13 anihappy...eram extrem de emotionata si nu aveam habar de cum sta treaba, mi-era rusine ca ma voi face de ras...acum imi vine sa rad de acem moment, m-am simtit putin penibil, dar apoi am realizat ca nu am de ce... a fost mai simplu sarutul la inceput... apoi au urmat celelalte mai complicatehee hee... oricum primul sarut nu se uita niciodata si nu am sa uit acele clipe...

31 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Pe la 14 anibig grin aproape 15laughinglaughing da a fost cu de toatelaughinglaughing

| Silvia a răspuns:

Primul "sarut" a fost pe la gradinitathinking si nu, nu a fost frenchlaughing. Primul a fost un simplu pupic pe buze, si apoi a urmat sarutul "cu limba".big grin

| georgiana a răspuns:

Primul sarut a fost la 14 ani a fost `french`. aveam emotii, tremuram toata...si apoi cand am ajuns acasa m-am spalat cu sapun laughing ma simteam foarte vinovata, parca cine stie ce as fi facut. ce minte de copil rolling on the floor

| devilll a răspuns:

Primul pe la 11 dar simplu si nici acum la 22 french nu-mi place in schimb imi plac alte saruturi care sunt ceva mai in jos de burichappy

| thehope a răspuns:

Pentru multi o sa fie probabil un motiv sa rada, insa primul sarut a fost la 18 ani si jumatate... a fost simplu, dupa el au urmat altele mult mai frumoase happy.

| daniDeeDee a răspuns:

French... dar am jurat ca nu mai vreau laughing
amandoi "prima data" iti dai seama ce a iesit. laughing

Dar acum love struck hihi.

| Kitty a răspuns:

La 13 ani... a fost simplu, iar apoi au urmat si celelalte...smug love struck aveam niste emotii... dar a fost fain, nu o sa uit niciodata happy

| mariutza a răspuns:

Poi primul sarut a fost la 14 ani french..cu multe emotii...se ruga baiatu de minee...eu nu si nu dar pana la urma am cedat big grin nu o sa il uit niciodata :X

| alecs871 a răspuns:

Cand eram pe la 12 ani, jucam fotbal in stada si m-am impiedicat, am cazut si am sarutat o gura de... canal. Se pune? big grin

| alecs871 a răspuns:

A, si nu a fost nici french nici simplu, s-a lasat cu sange smug

| Zodiac a răspuns:

La 13 ani si eu...si a fost unu french...eram mai timid di fata nerabdatoare hop cu limba pe gatul meu.laughing mi-a placut.si acum imi place.laughing

| NYC a răspuns:

La 13 anihappynu a fost french... a fost un simplu pupic pe buze...mai tarziu am incercat si french-ul

| westside a răspuns:

La 13 ani laughing a fost french:X mi-a placut faptul ca atuncea practicam cu o fata de 18 ani rolling on the floor) whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine a fost chinezesc, i-am bagat si un sushi...pe limbarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe la 3 ani (cred... cel mult 4). Cu o fată de aceeași vârstă ca mine. tongue Mi s-a făcut și poză, așa că am și dovadă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 15 si a fost french, cu un baiat super care nici acum nu-l pot uitasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 a fost french, nu am avut emotii... dar acum am mai multelaughing. poate pentru ca sunt cu persoana pe care o iubesc:Xsi asta conteazawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani am avut primul sarut french... Mia placut fff mult ca am exersat cu o fata de 17 ani tonguetongue... Avea mai mult tupeu ca mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 10 ani si a fost simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost la varsta de 8 ani si a fost un sarut normal apoi la varsta de 9 ani a fost al doilea sarut, iar atunci mi-am luat inima-n dinti si am facut frenh cu acea fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 11 ...era french

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey, pai aveam 9 anibig grin...si a fost frenchhee hee

| Gabiitii a răspuns:

Pe la 12.pff si ce emotii aveam.si si fluturasi in burticahappyhappysi peste cateva zile i-am zis ca a fost primul sarut sh' o zis ca nici nu a obeservat.big grin

| alex_2439 a răspuns:

Eram si eu micut... aveam vreo 12- 13 ani laughing

| ------ a răspuns:

Pai aveam aproape 14 ani a fost un simplu pupic(nici acum nu am sarutat pe nimeni "french")

| laureana09 a răspuns:

La 12 french..nu am avut nici o emotzie...

| mirabela6471 a răspuns:

Hey,aveam 13 ani si a fost foarte frumos nu am avut emotii pentru ca nu era prietenul meu.big grin de fapt a fost in ultima seara inainte sa ma mut in alta tara si un prieten mi-a lasat ca amintire un sarut frantuzesc:X:X

| mda_5900 a răspuns:

Mmm. pe la 14 ani...a fost french...nu voi uita niciodata acele clipe! nici nu stiam pe ce planeta is.a fost super :X:X:X:X:X