| Lullly a întrebat:

Cand a fost primul sarut? tongue nu french si unul inocent

Răspuns Câştigător
| Dizzydizz a răspuns:

Nul mai stiu prea bine, insa stiu ca a fost prin clasa a 7a, Si vai, ce emotiilaughing

8 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

La 3 ani jumate. Cu iubitul cu care am avut o relatie pana la 7 ani:X Si nu glumesc:X Cum a fost? Am uitatblushing

| lavynika a răspuns:

In clasa a6a in curtea scolii.Eram invaluiti de teama, euforie si inocenta.

| change12 a răspuns:

De pupat ma pup de cand ma stiu

| EuCuMine_3336 a răspuns:

Ioaaa...cred ca aveam cativaa anisori...nu sunt foarte siguraablushing

| Missin`you` a răspuns:

In clasa a6a worried fascinant:X

| buubi a răspuns:

Era intr-o seara de joi si trebuia sa dorm la prietena mea. Ea are o catelusa adorabila care a trebuit sa o scoatem afara. Fiind singure l`am chemat si pe unul din vecinii ei care are 15 ani. Dupa ce am intrat in casa, i-am spus prietenei mele : "hey. vreau un saruthypnotized, da nu stiu de la cine. Gata stiu. de la x(baiatul acela).
Apoi am iesit pe casa scarii pe la 11 noaptea si ne-am sarutat. a fost o senzatie ciudata, dar mi-a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can aveam vreo 9 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai primul meu sarut a fost din gresealatonguetongue...la 13 ani... vaii ce frumos a fostbig grin