| grapefruit a întrebat:

Am 13 ani si imi place de o fata de la mine din clasa nu stiu cum sa ii spun asta si imi e frica de reactia de care o sa o aiba, dar si de reactia celor din jur. Va rog ajutati-ma cu un sfat ceva.
Dau fundita!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| REDSQ a răspuns:

Nu trebuie sa traiesti cu frica, in dragoste NU exista frica! Daca esti fricos atunci mai rau fuge de tine fata visurilor tale. Gandeste-te ca fetelor le plac baietii hotarati dar care au grija de ele prin gesturi senzuale si vorbe alese, spuse cand trebuie si cum trebuie. Ai grija ce ii spui insa gandeste liber. Sentimentele care vin din inima nu pot sa lase o persoana rece, deci fetei ii va place. Pe colegi lasa-i in pace, pentru asta sunt facuti sa dea "cu gura" in toate colturile. Daca nu ar mai fi asa nu ar mai avea farmec. Tu concentreaza-te pe ce-ti place, iar ceilalti sa ia o gura de fan. MULT SUCCES!