| sadalises a întrebat:

am 17 ani și de 2 luni am un iubit.
Recent am aflat ca nu sunt atrasa de bărbați, am încercat de foarte multe ori sa fiu ceea ce nu sunt.
Problema e ca el este înnebunit după mine, cum pot sa ma despart de el?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: ii spui cu sinceritate, ca esti lesbiana!

| mihai69 a răspuns:

Ideea nu e musai să te desparți de el, ci să-i spui sincer că din păcate, nu puteți fi mai mult decât buni prieteni, pentru că tu ești diferită de majoritatea fetelor și ești atrasă numai de fete.

| Emilian65 a răspuns:

De ca vrei sa te desparti de iubitul tau?

| PuținConteazăNumele a răspuns (pentru Emilian65):

Fata a spus clar că nu mai este atrasă de bărbați, nu e logic?

| Andreeush a răspuns:

Spune-i adevărul, dacă nu vrei să îi spui de orientarea ta sexuală atunci spune-i că nu simți nimic pentru el și că nu ar trebui să continuați relația.

| Sofer a răspuns:

Spune-i ca esti lesbiana si mai gasesti o prietena si ii v-a placea showul erotic dintre voi doua.

| sofisis a răspuns:

Fii sincera cu tine in primul rand. De ce vrei sa fii ceva ce nu esti?
Iar de el, desparte te. Eu nu consider ca e foarte important sa ii spui si lui motivul desi te-ar ajuta sa realizezi tu pentru tine o data pentru totdeauna ca esti atrasa numai de femei.

| ywar a răspuns:

E cool sa ai porniri LGBT?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Sa-i spui direct.

| Nyarlathotep a răspuns:

Ii gasesti alta prietena inainte sa te desparti de el. Il parasesti lasandu-l pe maini bune.