| Bdudbdhdb a întrebat:

am 18 ani si azi am facut sex a 2-a oara in viata mea, prima data a fost fara prezervativ si eram beat, penisul nu prea avea erectie, acum dupa 1-2 ani mi-am facut o relatie noua si nu m-am masturbat 1-2 saptamani, dupa ejaculare (oral) penisul abia se mai intarea (a 2-a zi), a 3-a zi nu prea puteam pastra o erectie iar a 4-a zi parea sa-si fi revenit, azi am facut sex, pupatul imi provoaca erectie, la fel si masturbarea ei dar cand e vorba de introdus in vagin pur si simplu pierd erectia, devine moale si abia il introduc in vagin. Precizez ca am avut prezervativ, am fimoza, hypersensibilitate la glanda si ata, in vagin nu prea simt placere, pierd foarte repede erectia si nu stiu de ce, ea s-a satisfacut dar eu nu prea, am doar 18 ani, nu vreau sa merg la ginecolog, in vara nu aveam deloc probleme cu erectia, precizez ca m-am lasat de fumat, sfaturi? Ajutor?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza celor descrise in prezenta intrebare, trebuie sa te prezinti la un cabinet de UROLOGIE pentru ca penisul tau sa fie consultat de un medic UROLOG specialist. Sanatate!

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Vestea buna e ca nu o sa ajungi la ginecolog, vestea proasta e ca trebuie sa mergi la un urolog.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mergi la un medic specialist... asa ceva nu prea este normal.