| anonim_4396 a întrebat:

Am acel lichid vaginal de aproape 2 ani jumate si inca nu mi-a venit niciodata ciclul menstrual. E normal? si cand imi va veni menstruatia mai pot urma cursuri de inot?

Multumesc!

4 răspunsuri:
| bella_2109 a răspuns:

Buna. nu este o regula la cat timp sa iti vina ciclul, variaza de la fata la fata. Nu fi nerabdatoare, nu e cel mai frumos lucru care ti se intampla.O sa poti face cursurile doar cand nu ai ciclul in cazul in care nu vei folosi un tampoane.

| AlexandraCroft a răspuns:

Da normal ciclul menstrual nu te va impedica niciodata sa nu faci ce iti doresti. poti contina sa mergi in continuare la inot.dar doar atunci cand ai trecut de ciclul menstrual.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nimic anormal, stai linistita. O sa-ti vina menstra. Da, vei putea face inot, cu pauza in perioada menstruala.

| MyTzZy a răspuns:

Este normal sa mai intarzie. Poate sa vine la o perioada mai scurta sau mai lunga de timp de la aparitia lichidului. Poti face orice sport. Sper ca te'am ajutat! Pupici:*