| jasmine11 a întrebat:

azi dim pe la ora 2 mi-a venit menstruatia, dar inainte de a imi veni, fratele meu mai mic m-a lovit foarte tare in burta, si mi-a curs un lichid maroniu, si la scurt timp mi-a venit menstruatia, iar acum ma doare burta, dar ciclul este ok, ce poate fi? va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Nimic, nu iti face probleme e doar starea ta mai naspa, ca atunci cand iti vine menstruatia te dor toate! Nu e nimic grav, nu iti face probleme da? multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza loviturii ti-a venit, si o prietena s-a lovit acolo jos si i-a venit imediat. Fi mai atenta alta dalta. Cat despre dureri ia si tu o pastila.

| emma40101 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te calmezi.Eu am aceeasta problema de mult.Lichidul acela maro era tot menstruatie, si mie mi se mai intampla, iar durerea aceea e din cauza ca te-a lovit.Ar trebuii sa te duci la farmacie si sa ii ceri un Tono-til si apoi gata.