| BuBu567 a întrebat:

Buna tpu..Am camera fata in fata cu a mamei si a prietenului ei(parintii mei sunt divortati)si mereu ii aud cand fac sex..si ma deranjeaza foarte mult..credeti ca ar trebui sa vb cu mama? sau nu e o idee buna?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ii spui ca te deranjeaza. Pur si simplu, sa astepte si ei pana adormi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Un singur lucru ma intriga sau ma bine spus ma nedumireste, cum este posibil sa lasati/sa ramana deschise usile de la camerele voastre dupa ce tu mergi la culcare iar mama ta stie ca urmeaza sa aiba o activitate tumultuoasa. Probabil ca mama ta are o fire de "masochista sadica" si procedeaza asa, exact pentru a-ti face tie in ciuda si din acest motiv si-o trage cu iubitul cu usa larg deschisa. happy

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-i sa faca sex, poate iti fac un fratior sau surioara. Daca te deranjeaza ce fac ei, puneti vata in urechi sa nu-i mai auzi ce fac.

| Mussette a răspuns:

Ar fi ine sa vorbesti cu mama ta, daca te deranjeaza. Ai putea scrie lui Flck acest mesaj s iti da el niste versuri amuante pentru mami tau, incat va intelege ideea ta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau as incepe sa ma masturbez foarte zgomotos, sa le platesc cu aceeasi moneda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa se dea pe mute

| SARKAN a răspuns:

Zii vere ca na.ce mama masii nu stie ca esti acolo sa o faca si ei mai mut sau se o faca cand nu esti acasa.n-are si ea putina rusine?