| MayaAndrusciac a întrebat:

Bună TPU
Am cumpărat un pachet de absorbante Discret și sunt subtiri cutia este din carton pentru ce sunt absorbantele acele? Ca sigur pentru a absoarbe sangele nu sunt bune va trece prin ele

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Absorbantele de zi, sunt folosite de catre femeile a caror ''pasarica'' produce cantitati mari de secretii vaginale, adica leucoree abundenta, careumezeste si pateaza chilotii in zona de contact a acestora cu labiile mult prea umezite. Multa sanatate!