| AℓℓeAℓℓexa a întrebat:

Am cunoscut un baiat acum 6 luni din cauza ca era prieten cu o prietena de-a mea. El are 17 ani iar eu doar 12. Pana acum era mai dragut cu mine adica ma imbratisa si nu le tachina si pe alte fete. Eu devin geloasa si cred ca imi place de el. Ce ar trebui sa fac?

8 răspunsuri:
| SunnyDay88 a răspuns:

Sincer?!

absolut nimic, esti prea mica pentru asa ceva(fara suparare).

| sensualus a răspuns:

Intai zi i sa ti faca clatite cu ciocolata pe burticahappy

| Piratul10 a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa il uiti!
Pentru ca hello el are 17 ani si tu 12 si nu stiu daca e unul din tipi aia dar daca nu a facut inca sex atunci va dori sa faca in curand si o sa faca cu prietena Lui, nu?

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Piratul10):

Nu are prietena si nu este genul acela de baiat...Il cunosc destul de bine ^^

| Piratul10 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Atunci cred ca ai putea sa il intrebi asta poate ca te iubeste si el.
Dar poate mai intai ai putea afla daca te place.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Să termini cu prostiile.

| skypy007 a răspuns:

Du-te tu si joacate cu papusile ai 12 ani si iti trebuie ****.

| zayyka20 a răspuns:

Am observat acum, CA oamenii te critica zicind ca esti prea mica, Eu nu cred asta, Parea mea e asa. da e adevarat ca ai o virsta frageda, dar dragostea n-are virsta, daca tie iti face placere sa fii cu el..ca el sats atraga atentie, pai de ce sa nu fiti impreuna? Tu incearca sal cucerestii, Si a fii atenta ca sa nu vrea altceva de la tine. Ai grija ^^