| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut un baiat. El place o prietena de'a mea, insa fata sta cu prietenul cel mai bun al baiatului de care imi place.
Baiatul de care imi place i-a spus iubitului "prietenei mele bune " sa nu stea cu ea ca'l bate. Insa ei doi stau pe ascuns, sh stiu numai eu.
Ieri baiatul de care imi place mi-a zis ca lui ii place doar comportamentul "prietenei mele ", sh mi-a spus ca ma place.
Dar azi i-am spus ca ea sta cu "prietenul lui ". Sh apoi l'am intrebat " tu chiar tii la ea?" sh a spus " mdaa".
Sincer straight face Nu mai inteleg nimic. Mia spus ca ma place pe mine ieri sh. azi a zis ca o place pe ea straight face
Ajutati-ma. Ce sa fac? sad
Funda la cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

De ce toti cred ca trebuie sa faca ceva? Ai zis ca aia stau pe ascuns pot sa stea si pe ascuns si pe neascuns daca is impreuna tin unu la altu.Tu citesti ce ai scris ca eu am citit primele fraze de 5 ori ca sa ma prind si le-am luat pe bucati.

"Am cunoscut un baiat. El place o prietena de'a mea, insa fata sta cu prietenul cel mai bun al baiatului de care imi place.

Baiatul de care imi place i-a spus iubitului "prietenei mele bune " sa nu stea cu ea ca'l bate. Insa ei doi stau pe ascuns, sh stiu numai eu."

Ai zis acolo ca ca baiatul ala e prietenul lui cel mai bun. Apoi ai zis ca baiatul i-a spus iubitului celei mai bune prietene. LOLputeai sa zici prietenului sau i-a spus ca sa fie mai bine.

Pai si care e faza aia doi sunt impreuna deci ies din peisaj Baiatul tau poate sa faca ce vrea daca vrea sa isi piarda si prietenu.
Daca tine la ea o lasa sa "zboare" cum se spune.Si daca ti-a zis ca te place tu dc nu te dai pe langa eu stai aici si intrebi ROAMANIA ce trebuie sa faci fiecare are interesele lui u daca vrei baiatul ala trebuie sa faci tot posibil nu sa faci comparatii sau puzzle cu alte cupluri sau aplte persoane ca mai rau te zapacesti.

1 răspuns:
| sunset a răspuns:

N.am inteles mai nimic din ce ai spus, prietenul prietenului prietenei mele laughing zau asa, fi mai clara...