| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face daca doi prieteni se plac, dar prietena mea i place de alt baiat? Si prietenei mele ii placea cand prienenul meu o lua in brate ect. si ea il tinea de mana.Cumm pot sa o fac p[e prietena mea sa stea cu prietenul meu avand in vedere ca prietenul meu i-a spus ca o place si a intrebat-o daca si ea il place si zicea da/nu sau nu stiu.

4 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Trebuie sa ii spui prietenului tau sa se imprieteneasca cu prietena ta, in timp ce va imprieteniti cu totii si prietena ta o sa se duca la prietenul tau si o sa se imprietenasca mai mult si imprietenindu-se cu totii ve-ti juca cu totii intr-un mare dans al prieteniei prietenesti.

| buburuza2007 a răspuns (pentru Ycu):

Esti nebun bubulelaughing

| buburuza2007 a răspuns:

Are sens ce spui tulaughing

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Da dar pretena mea e cam rusinoasa.