| Alex008 a întrebat:

Buna TPU.Am decis sa va cer ajutorul.Deci sa va povestesc.Anul acesta am fost in excursie inainte de terminarea scolii.In ultima zi seara trebuia sa mai mergem in Padurea Baciu nu stiu daca ati auzit de ea dar inainte ne-am oprit la o benzinarie.Bun. Dupa de am fost in padure o colega s-a asezat langa mine.Am povestit putin dupa care si-a pus capul pe umarul meu.Ne-am uitat asa la niste poze iar dupa aceea am fost la un restaurant.Acolo ea tot ma privea si imi zambea. Dupa ce am plecat spre casa de acolo a venit din nou si s-a asezat langa mine.A stat putin si nu a zis nimic dupa care s-a pus din nou cu capul pe umarul meu intrebandu-ma daca poate sa stea asa eu am zis ca da.era noapte si liniste in autocar.Am pus si eu capul peste al ei si am dormit cam 2 ore dupa care doar eu m-am trezit.Ea a dormit asa pana dimineata.A doua zi la scoala nu stiu cine (poate ea) a imprastiat vestea prin clasa ca ne-am sarutat.Eu am zis ca nu pentru ca chiar nu ne sarutasem.Ea a mers la bunici pana saptamana asta dupa care s-a intors.Pe afara ma saluta si ne sunam unul pe altul sa vedem ce facem si de astea.Si pe langa asta toti baietii si fetele din cartier stiu ca noi ne-am sarutat in excursie. Vreau sa ma ajutati in urmatoarele situatii:

1.Ma place?
2.S-ar putea ca ea sa imprastie vestea ca ne-am sarutat fiindca ma place?
3.Sa mai astept putin pana trec cateva zile de scoala si sa vad cum se comporta ca probabil sa imi dau seama daca ma place?
4.Sa o invit in oras la un suc?

Multumesc mult TPU de ajutor.
Dau fundahappy.

Răspuns Câştigător
| SweetnothingAli a răspuns:

Buna, din semnalele pe care le da eu zic ca te place 100 la suta dar asteapta ca tu sa faci primul pas.
Eu zic sa o inviti in oras la un suc, ceva si de acolo vedeti cum decurg lucrurile. Actioneaza pana nu apare altul si ti o fura. Multa bafta.

6 răspunsuri:
| bogdan72 a răspuns:

1. Da
2. Putin probabil
3. Nu
4. Da

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

1. Dap
2. E si asta o optiune, dar nu e sigur. Poate a povestit vreunei prietene care a imprastiat vestea asta.
3. E si asta o varianta
4. Da

| rockellmy35 a răspuns:

Sigur ca te place.dar asteapta sa o mai abordezi si tu! Nu cred ca ea a imprastiat vestea..ar fi riscat putin cam mult..depinde si cum e ea..Neaparat invit-o undeva..asta isi doreste probabil, sa fiti impreuna! Succes!happy

| Maria2199 a răspuns:

1- Da, te place mult
2- Da normal k ea a imprastiat vestea
3- Nu
4- Invit-o diresc la suc happy
5- Suntem in vacanta happy

| fReAk_2574 a răspuns (pentru Maria2199):

Poate a ramas corigent baiatu' laughing

| Alex008 explică (pentru fReAk_2574):

Nu am ramas corigentlaughing dar mai este putin si incepe